*  NEPŘEHLÉDNĚTE

Vzhledem k četným nejasnostem a dotazům musím reagovat obecně, abych si zkrátil mnoho psaní na mailech. Elektrický smog v ovzduší je katastrofa. Hygienické normy jsou nesmysl, je to (to nejsou má slova) jako když stanovíte omezenou rychlost ve městě na 1 500 km/h a městská rada se raduje, že ji nikdo nepřekračuje. Lidé už mi píší o zdravotních problémech, které je donutí prodat vytoužený domeček. Tak přidám několik vysvětlení alespoň ke třem nejaktuálnějším problémům.

Než nastoupí zdravotní problémy, většinou přijde problém spánku. Centrum spánku v el. poli vyhodnocuje signál zrovna tak, jako signál z oka, že je světlo. Nevyrobí se hormon melatonin, neusnete a jedna z nejsilnějších ochran proti rakovině nefunguje. Na otázku "těch chytrých", jak tedy mobil dělá rakovinu, se dá odpovědět, jak to udělá, že vznikne sama. Jsem rád, že mi moje dlouholeté teze potvrdilo video s lékaři "jsme elektromagnetické bytosti", je v článcích ext nově. Jen jim to trvalo velmi, velmi dlouho a zatím tento názor zastává jen skupinka. A ještě medicína nepřišla na to, že nemá smysl děti očkovat, pokud jim po cestě domů dá maminka mobil pod záda do připravené kapsičky kočárku (neuvěřitelná pitomost konstruktéra) a položí je doma tatínkovi pod WiFi. Jen se ví, že očkování má zhusta pouze vedlejší účinky a zkoumají se nepodstatnosti. (odpovědna ext)

Na trhu jsou různá udělátka na odstranění škodlivých účinků vf polí. Podívejte se do odpovědny pro léčitele ext, postupně budu doplňovat komentáře. Jsou energetického typu, tzn. snaží se doplňovat energii nositele, otázkou je vedlejší negativní efekt. Můj systém komunikace s energetickoinformačním systémem, je vyšší a blokuje možnost vzniklých chybných příkazů. O energii se nestará, ve fungujícím systému je jí dost. Vyžaduje a podporuje tedy správnou funkci celého organizmu, ale tam se vlastně chceme dostat.

Až si projdete alespoň část stránek, zjistíte, že ochrana existuje pouze za předpokladu, že necháte organizmu čas na samoopravu a nezpůsobíte přímou destrukci buněk dlouhou expoziční dobou. Rozumný provoz moje ochrany ustojí. Pokud se někdo domnívá, že si něco koupí a bude si dál dělat, co chce, tak ať mi nepíše, to opravdu nejde.

Maily vyřizuji postupně, mám práci v laboratoři a někdy to trvá. Tohle není internetový obchod. S každým jednotlivě komunikuji a odečítám chybějící prvky k zajištění dobré funkce mých přívěsků a občas i něco poradím. Pokud dostanu mail na celou stránku se zdravotními potížemi, opravdu musí počkat, až zbude čas na odečet. Potíže si každý koupil s mobilem, snažím se pomoci, ale mobil máte všichni. Ještě se podívejte zde ext.